773 599 713

Zajistěte si profesionální montáž kuchyně IKEA

 

Imotech-–-Montaz-kuchyne-ikea-22

O krásné nové kuchyni sní mnoho lidí a řada z nich se rozhodne pro kuchyni IKEA. Není divu, tento gigant nabízí velmi krásné, moderní, praktické a funkční kuchyně, které jsou cenově výhodné a můžete je mít a míru podle vašich představ. Návrh i pořízení kuchyně, to není nic těžkého a každý den si tak mnoho lidí pořizuje kuchyně právě odsud. Zcela jinou stránkou je montáž kuchyně IKEA. Mnoho lidí si už někdy sestavila nábytek z obchodu, ale sestavit kuchyň je zcela jiná liga. Nepouštějte se do tak zásadního a složitého kroku svépomocí, když jsou tu profesionálové, kteří vám s tím pomohou.

Jak na montáž kuchyní IKEA

Od nové kuchyně se očekává, že bude zcela dokonalá. To se ovšem nemusí splnit, pokud budete kuchyni montovat svépomocí. Obraťte se na profesionály z firmy Imotech, kteří vám kuchyni profesionálně sestaví. Jde o tým specialistů, kteří se zaměřují výhradně na montáž kuchyní IKEA. Zatímco v případě amatérské montáže jde často o pokus s nejistým výsledkem, u firmy Imotech máte jistotu, že bude kuchyně správně sestavená a že bude odpovídat vašim představám.

Imotech Montaz kuchyne ikea 23

Firma staví na 10 letech zkušeností, během kterých provedla přes 2000 realizací kuchyní IKEA. Nejedná se pouze o samotnou montáž, ale také o kompletní zapojení spotřebičů. Firma vám ráda zajistí i dopravu z obchodního domu IKEA až na místo realizace. Ne vždy jsou prostory pro kuchyni správně připravené, proto firma nabízí také možnost kompletní rekonstrukce bytu/domu, případně jen jádra nebo demontáž současného vybavení. Zajisté vás zaujme ceník montážních služeb, který je velmi výhodný, profesionálové vám tedy ušetří námahu, čas a tím pádem i peníze.

Imotech Montaz kuchyne ikea 24

Přijdete k hotovému výsledku, který bude stát za to. Inspirujte se video galerií, kde můžete vidět, jak vypadá montáž v praxi. Více informací najdete přímo na webu firmy Imotech.cz.

Montáž kuchyně IKEA je stále populárnější službou

 
 
 

Montáž kuchyně IKEA je stále populárnější službou

Kuchyně je jednou z nejdůležitějších místností, trávíme zde mnoho času a většina lidí si přeje, aby dokonale splňovala jejich požadavky na prostor, ergonomii a funkčnost. Z toho důvodů si lidé mnohdy vybírají kuchyně IKEA. Tento obří prodejce nabízí kuchyně, které mohou přesně odpovídat vašim představám a navíc jsou vám k dispozici za skvělé ceny. Pořízením kuchyně však práce nekončí, ale naopak začíná, je třeba ji totiž smontovat a to je pro mnoho lidí nadlidský úkol.

Imotech Montaz kuchyne ikea 5

Montáž kuchyně IKEA od zkušené firmy

Bylo by hezké se jen vzbudit, podívat se do kuchyně a vidět, že už vám doma nestojí jen hromada krabic, ale kuchyně je hotová a to přesně tak, jak jste ji chtěli. Takto snadné to může být, když si zajistíte montáž kuchyně IKEA od firmy Imotech.

Imotech Montaz kuchyne ikea 9

Jak se říká, žádný učený z nebe nespadl. Pokud nemáte s touto prací zkušenosti, je vždy lepší ji svěřit do rukou odborníků, kteří kuchyně montují každý den. Firma Imotech se zaměřuje výhradně na kuchyně IKEA, realizovala jich přes 2000 a to za více než 10 let svého působení na českém trhu. Jak můžete vidět v ceníku montážních služeb, její ceny jsou velmi nízké a tak si můžete za minimální investici zajistit, aby tým pracovníků složil kuchyni za vás. Firma je v oblasti kuchyní IKEA zcela všestranná a zajistí vám vše potřebné, tedy nejen montáž a zapojení spotřebičů, ale v případě potřeby také dopravu celé kuchyně od obchodního domu IKEA až na místo sestavení. Může rovněž připravit rozvody a udělat potřebnou rekonstrukci ve vašem domě či bytě, od demontáže současného vybavení až po rekonstrukci jádra a další. Na webu firmy Imotech.cz můžete shlédnout videa s realizacemi kuchyní, které jsou skvělou inspirací a zajisté uznáte, že jde pracovníkům práce od ruky.

Firma má dokonce jako jediná dívčí montážní tým Ping Team. Nepřidělávejte si práci, pokud jste si vybrali tu ideální kuchyni, dotáhněte svůj sen do konce a nechte ji realizovat od těch nejpovolanějších z oboru.

Profesionální dívčí tým z Imotech s.r.o. zajišťuje montáže kuchyní z IKEA rychle a bezchybně.

Profesionální dívčí tým z Imotech s.r.o. zajišťuje montáže kuchyní z IKEA rychle a bezchybně.

 

Imotech Montaz kuchyne ikea 10

Patříte do skupiny těch, kteří dokáží ocenit cenově dostupné a designově i kvalitativně velmi zdařilé kuchyňské linky z dílny švédské firmy IKEA? Pak jste jistě při toulkách po jejich rozlehlých obchodních domech zabrousili i do oddělení kuchyňského studia a možná jste začali snít o vaší nové kuchyni a spřádat plány, jak si jí pořídit. Pokud máte vybráno, vše promyšleno a jediné, co vás nyní od koupě odrazuje je montáž kuchyně z IKEA, na kterou si sami netroufáte, máme pro vás ideální řešení. Ač by se mohlo zdát, že se jedná jen o velmi malou část trhu na to, aby se někdo zabýval čistě jen montážemi kuchyní z IKEA, opak je pravdou. “Ikeácké kuchyně” už jednoduše mají za ty roky své jméno. Za skutečně příznivé peníze se dá pořídit i velká a velmi praktická kuchyňská linka a to lidé dokáží ocenit.

Imotech Montaz kuchyne ikea 111

IMOTECH s.r.o. už deset let na trhu a bezpočet montáží

Právě firma IMOTECH s.r.o. se na montáže kuchyní IKEA specializuje a kromě samotné montáže kuchyně včetně usazení a zapojení spotřebičů nabízí komplexní servis, který zahrnuje zaměření, stavební přípravu či konzultací a samozřejmostí je i doprava. Firma je na trhu již desátým rokem, má tedy bohaté zkušenosti v oboru a montáže realizuje až ve vzdálenosti 200 km od svého pražského sídla.

 

Nevíte-li si s něčím rady, váháte-li nad ideálním řešením či rozložením jednotlivých částí kuchyně, neváhejte se obrátit na tým, který umí poradit. Kuchyň není investicí na rok či dva, proto je třeba věnovat jejímu výběru trochu více pozornosti i času. Ovšem, ve chvíli, kdy budete mít vybráno a objednáno, můžete se těšit na rychlou realizaci, IMOTECH totiž montáže provádí v 98%tech případů během jediného dne.

Imotech Montaz kuchyne ikea 11

Perlička navíc, nechte si provést montáž kuchyně IKEA profesionálním dívčím týmem, který u nás nemá konkurenci

Těšíte se na výsledek a nemůžete se dočkat, až poptáte firmu, která zvládne montáž kuchyně IKEA s přehledem a v co nejrychlejším možném čase? A co takhle poptat jediný dívčí montážní tým od IMOTECH? Říkají si Pink team a práce je nejen baví, ale díky svému ženskému citu mají větší smysl pro detail a dokáží se na projekt podívat trochu jinýma očima.

 

Imotech Montaz kuchyne ikea 12


logo


Sídlo společnosti

Na Chodovci 2542/30
Praha 4 - Záběhlice
141 00


Kontaktujte nás

Telefon: +420 773 599 713
E-mail: info@imotech.cz
Obchodní podmínky


Otevírací doba

Pondělí - Neděle:
8:00 - 22:00