773 599 713

Zajistěte si profesionální montáž kuchyně IKEA

 

Imotech-–-Montaz-kuchyne-ikea-22

O krásné nové kuchyni sní mnoho lidí a řada z nich se rozhodne pro kuchyni IKEA. Není divu, tento gigant nabízí velmi krásné, moderní, praktické a funkční kuchyně, které jsou cenově výhodné a můžete je mít a míru podle vašich představ. Návrh i pořízení kuchyně, to není nic těžkého a každý den si tak mnoho lidí pořizuje kuchyně právě odsud. Zcela jinou stránkou je montáž kuchyně IKEA. Mnoho lidí si už někdy sestavila nábytek z obchodu, ale sestavit kuchyň je zcela jiná liga. Nepouštějte se do tak zásadního a složitého kroku svépomocí, když jsou tu profesionálové, kteří vám s tím pomohou.

Jak na montáž kuchyní IKEA

Od nové kuchyně se očekává, že bude zcela dokonalá. To se ovšem nemusí splnit, pokud budete kuchyni montovat svépomocí. Obraťte se na profesionály z firmy Imotech, kteří vám kuchyni profesionálně sestaví. Jde o tým specialistů, kteří se zaměřují výhradně na montáž kuchyní IKEA. Zatímco v případě amatérské montáže jde často o pokus s nejistým výsledkem, u firmy Imotech máte jistotu, že bude kuchyně správně sestavená a že bude odpovídat vašim představám.

Imotech Montaz kuchyne ikea 23

Firma staví na 10 letech zkušeností, během kterých provedla přes 2000 realizací kuchyní IKEA. Nejedná se pouze o samotnou montáž, ale také o kompletní zapojení spotřebičů. Firma vám ráda zajistí i dopravu z obchodního domu IKEA až na místo realizace. Ne vždy jsou prostory pro kuchyni správně připravené, proto firma nabízí také možnost kompletní rekonstrukce bytu/domu, případně jen jádra nebo demontáž současného vybavení. Zajisté vás zaujme ceník montážních služeb, který je velmi výhodný, profesionálové vám tedy ušetří námahu, čas a tím pádem i peníze.

Imotech Montaz kuchyne ikea 24

Přijdete k hotovému výsledku, který bude stát za to. Inspirujte se video galerií, kde můžete vidět, jak vypadá montáž v praxi. Více informací najdete přímo na webu firmy Imotech.cz.


logo


Sídlo společnosti

Na Chodovci 2542/30
Praha 4 - Záběhlice
141 00


Kontaktujte nás

Telefon: +420 773 599 713
E-mail: info@imotech.cz
Obchodní podmínky


Otevírací doba

Pondělí - Neděle:
8:00 - 22:00