773 599 713

Profesionální dívčí tým z Imotech s.r.o. zajišťuje montáže kuchyní z IKEA rychle a bezchybně.

Profesionální dívčí tým z Imotech s.r.o. zajišťuje montáže kuchyní z IKEA rychle a bezchybně.

 

Imotech Montaz kuchyne ikea 10

Patříte do skupiny těch, kteří dokáží ocenit cenově dostupné a designově i kvalitativně velmi zdařilé kuchyňské linky z dílny švédské firmy IKEA? Pak jste jistě při toulkách po jejich rozlehlých obchodních domech zabrousili i do oddělení kuchyňského studia a možná jste začali snít o vaší nové kuchyni a spřádat plány, jak si jí pořídit. Pokud máte vybráno, vše promyšleno a jediné, co vás nyní od koupě odrazuje je montáž kuchyně z IKEA, na kterou si sami netroufáte, máme pro vás ideální řešení. Ač by se mohlo zdát, že se jedná jen o velmi malou část trhu na to, aby se někdo zabýval čistě jen montážemi kuchyní z IKEA, opak je pravdou. “Ikeácké kuchyně” už jednoduše mají za ty roky své jméno. Za skutečně příznivé peníze se dá pořídit i velká a velmi praktická kuchyňská linka a to lidé dokáží ocenit.

Imotech Montaz kuchyne ikea 111

IMOTECH s.r.o. už deset let na trhu a bezpočet montáží

Právě firma IMOTECH s.r.o. se na montáže kuchyní IKEA specializuje a kromě samotné montáže kuchyně včetně usazení a zapojení spotřebičů nabízí komplexní servis, který zahrnuje zaměření, stavební přípravu či konzultací a samozřejmostí je i doprava. Firma je na trhu již desátým rokem, má tedy bohaté zkušenosti v oboru a montáže realizuje až ve vzdálenosti 200 km od svého pražského sídla.

 

Nevíte-li si s něčím rady, váháte-li nad ideálním řešením či rozložením jednotlivých částí kuchyně, neváhejte se obrátit na tým, který umí poradit. Kuchyň není investicí na rok či dva, proto je třeba věnovat jejímu výběru trochu více pozornosti i času. Ovšem, ve chvíli, kdy budete mít vybráno a objednáno, můžete se těšit na rychlou realizaci, IMOTECH totiž montáže provádí v 98%tech případů během jediného dne.

Imotech Montaz kuchyne ikea 11

Perlička navíc, nechte si provést montáž kuchyně IKEA profesionálním dívčím týmem, který u nás nemá konkurenci

Těšíte se na výsledek a nemůžete se dočkat, až poptáte firmu, která zvládne montáž kuchyně IKEA s přehledem a v co nejrychlejším možném čase? A co takhle poptat jediný dívčí montážní tým od IMOTECH? Říkají si Pink team a práce je nejen baví, ale díky svému ženskému citu mají větší smysl pro detail a dokáží se na projekt podívat trochu jinýma očima.

 

Imotech Montaz kuchyne ikea 12


logo


Sídlo společnosti

Na Chodovci 2542/30
Praha 4 - Záběhlice
141 00


Kontaktujte nás

Telefon: +420 773 599 713
E-mail: info@imotech.cz
Obchodní podmínky


Otevírací doba

Pondělí - Neděle:
8:00 - 22:00